Uitslag Kippetjespartij 2015

Hoannen

Winnaarsronde

1e prijs Dirk-Yde Sjaarda, Marten Faber(k), Hendrik Bouwhuis(K)

2e prijs Johan Hettema, Jan Jelle Jongsma, Erik Bakker

3e prijs Steven Koster, Paul de Groot, Marten Johannes Bloem

4e prijs Willem Heeringa, Skelte Hofstra, Johan Diertens

Hilbrand Smit, Chris Anema, Rene Anema

6e prijs Jesse van der Molen, Gabian van Popta, Arjen Visser

Geeske Hibma, Rienk Jelle Hibma, Sytse Hibma

Ane Piet Strikwerda, Johan Koster, Frits Hoekstra

Egbert Heins, Evert Sybesma, Michel Nesse

Neno Vietor, Gerrit Meulenaar, Sjors Jepkema

11e prijs Tycho de Groot, RObert Broeders, Klaas Pier Folkertsma

Sjippe de Boer, Wytsaaaah Hoppetee, Gerrit Bigvoorhead, (Coach: Buurman Sjaak)

Mart van der Molen, Bote Jellema, Remon Bouma

Andre van Dellen, Jisse Kemper, Rick Poortstra

Thomas Miedema, Age Anne Postumus, Hielke Miedema

Jeep Posthumus, Gurbe Douwstra, Syp Sekkema

Teake v/d Walt, Bauke Postma, Alexander Post

Tjepko Vellinga, Atze Bosch, Theun v/d Molen

Hendrik Sytema, Gabe Sytema, Niels v/d Wal

Verliezersronde

1e prijs Hendrik Sweering, Gerrit C. Bijlsma, Thomas v/d Meer

2e prijs Peter van Zuiden, Hyltje Bosma, Wierd Baarda

3e prijs Jouke Vlasbloem, Reinder Bouma, Roel Pieter de Jong

4e prijs Nico Dijkstra, Theo Nota, Rik van As

Douwe de Vries, Arjen Andringa, Klaas Berkepas

6e prijs Rindert Sekhier, Thijs Degradatie, Jan Meter

Jelmer Posthumus, Eeltje Postma, Jan Mulder

Erik Westra, Rients Telenga, Lammert Kingma

Durk Noordenbos, Jan Boonstra, Cees Greydanus

Gerben Wierstra, Jeroen Nouwen, Angela Donga

 

Hintsjes

Winnaarsronde

1e prijs Jildou Felkers/Andrea Kroes, Leila Moufakkir(k), Fenna Kramer(K)

2e prijs Mariska Hoogland, Alinda Miedema, Martine Miedema

3e prijs Jennie Terpstra, Rixt Keuning, Lyssa v/d Ende

4e prijs Irma Folkertsma, Marieke de Jong, Matty Noordmans

Metsje Sipma, Hilde Seepma, Gryte Hoekstra

6e prijs Nynke Beckers, Aletta van Popta, Janica v/d Ploeg

Anke Buitenveld, Willy Buitenveld, Corina de Vries

Hendrieke v/d Schoot, Sigrid de Jong, Mirjam Beeksma

Andrea Kroes, Amarins de Groot, Marije Hellinga

Verliezersronde

1e prijs Gabriela Bouma, Gerry Edou Mollema, Hester Kingma

2e prijs Jolanda Bouma, Anja Bouma, Joane Anema

3e prijs Amarins Wiersma, Zoe de Boer, Kim Bos

4e prijs Janieke Dijkstra, Ilse Walstra, Tjitske Heeres

Trusna, Feenstra, Kim v/d Zee, Aukje Kemper